Фото: Прес-служба НУ "Львівська політехніка"

Ми не зможемо через років 15 платити пенсії майбутнім пенсіонерам, – Денис Шмигаль

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час зустрічі зі студентами Львівської політехніки заявив, що наша країна не зможе гарантувати виплати майбутнім пенсіонерам вже через 15 років.

Через демографію у нас все менше буде працездатних і все більше буде пенсіонерів. Співвідношення буде 1 до 2. Щоб утримувати пенсіонерів потрібно буде в два рази збільшити податки. А щоб платити пенсії ще більше, то ще більше збільшити. Але компанії не хочуть збільшення податків. І збільшення в два рази податків неможливо. А значить ми не зможемо через років 15 платити пенсії майбутнім пенсіонерам. Це проста математика, – сказав він.

Тому, за словами Дениса Шмигаль, необхідно переходити на накопичувальну систему пенсій, коли кожна людина буде себе сама відкладати і за словами прем’єра, це станеться вже з наступного року. При цьому держава буде забезпечувати лише невелику соціальну пенсію.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, на сьогоднішній день Фонд боротьби з COVID-19 повністю розподілений, проте зберігається можливість перерозподілу коштів.

Раніше повідомлялось, до кінця 2020 року долар в Україні коштуватиме близько 28 гривень. Такий же курс американської валюти передбачається і в 2021 році. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram