Субсидію на новий опалювальний сезон можуть нарахувати автоматично

Житлову субсидію на новий опалювальний сезон нарахують автоматично. Це стосується тих домогосподарств, які отримували житлову субсидію в попередньому опалювальному періоді.

Про це в ефірі програми “Діалог” розповіла заступник директора депаратменту праці та соціального захисту населення Олена Харитонова.

Субсидія призначається одному із зареєстрованих жителів домогосподарства. Враховуються доходи всіх членів домогосподарства, навіть якщо вони не зареєстровані, – пояснює Олена Харитонова.

При розрахунку житлової субсидії з початку опалювального періоду середньомісячний сукупний дохід членів домогосподарства враховується за І та ІІ квартали поточного року.

Дивіться також: У Миколаєві близько двох тисяч сімей отримують компенсацію за послугу “муніципальна няня”

Для домогосподарств, що одержували житлову субсидію у  опалювальному періоді 2019-2020 років, призначення такої субсидії на опалювальний період 2020-2021 років здійснюється в автоматичному режимі без звернення громадян.

Для першого призначення житлової субсидії громадянин має подати до управління соціального захисту населення відповідну заяву та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. 

Дані заява та декларація можуть бути надіслані поштою або в електронній формі через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики.

Нагадаємо, що українцям підвищать податки і змусять заплатити за квартири.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram