У Миколаєві почали демонтувати аварійну конструкцію на проспекті Богоявленському

У Миколаєві розпочали демонтаж аварійної металевої конструкції, котра вже 10 років розташована на перехресті вулиці Космонавтів та проспекту Богоявленського.

Про це розповів директор департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Андрій Єрмолаєв у прямому ефірі в Facebook.

https://www.facebook.com/department21/videos/749988725741600/?__xts__[0]=68.ARCTEYmM7zLzsU6ewCUToNiSJBdyFxxaIc9fy4T3yjx_2Cg5B-oWUxfYeEpKZcGXhwaXIrWRI4oQS5QH3o5WGXLgHyDfXw3XH9vZwPZGfp2GkPzXa0aF91hMcsB_Yp7uyOHsNpRMrbUhQog8shsCSrSCNDMqkj1HerlCUQp82FY2JVgN121VPp8MCiPQ8f7ZvR1_ceKmCJ1Re_6WA6yKspKmpqtSu0ivUa-s5R-MpXPvccmnt_ExrGKeWnBCNh7GZTqq1MslC2KnnNQu2iqebk_iVw5smJCxFWd2OwlXle_1e3ZIxJdUdirFMYj8yNElnxCkyXEUIR-hDKab3K-0LQM7nNjrBCWL&__tn__=-R

За його словами, аварійну конструкцію знесуть у зв’язку з проведенням робіт із благоустрою перехрестя. При цьому він додав, що власників заздалегідь попередили про майбутній демонтаж.

Однак, коли співробітники Департаменту приступили до демонтажу, власники викликали поліцію.

Наші співробітники вже приступили до усунення конструкції, яка стояла тут уже 10 років. Як я розумію, люди, що представляються юристами підприємства, викликали поліцію – будемо розбиратися щодо правових підстав. Наші дії законні, у нас є акт на демонтаж. Якщо подивитися, то видно, що це як би паркувальна кишеня. Зараз надамо поліції всі документи. Я вважаю, що ця конструкція повинна бути прибрана, – сказав Андрій Єрмолаєв.

Дивіться також: У центрі Миколаєва демонтували літній майданчик скандального ресторану “Пиріг”

Пізніше стало відомо, що на місце з’явилися юристи, які заявили, що демонтаж незаконний. Вони викликали слідчо-оперативну групу Інгульського райвідділу поліції, яка прийняла заяву.

Невдовзі на місце прибув представник слідчого відділу. Після з’ясування обставин роботи з демонтажу продовжили. Один із юристів намагався перешкодити знесенню конструкції, але це не зупинило робітників. На місце також прибули два екіпажі патрульної поліції, щоб забезпечити дотримання порядку.

Нагадаємо, у Миколаєві демонтували вісім незаконних кіосків.

Раніше повідомлялось, у Миколаєві продавці видерлись на дах МАФу, щоб той не знесли.

Як відомо, двох браконьєрів виявили на Миколаївщині.

Фото: Ігор Арчибісов

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram