У Миколаєві побудують стерилізаційний центр для безпритульних тварин

Організація «Чотири лапи Україна» відкриє у Миколаєві стерилізаційний центр для безпритульних тварин.

Про це повідомила директор організації в ході прес-конференції, повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

Організація «4 лапи Україна», що є представником Міжнародного благодійного фонду «FOUR PAWS International» працювала в Миколаєві протягом місяця. За цей час волонтери провели кампанію з відлову, стерилізації, вакцинації від сказу та випуску безпритульних тварин. Директор організації Олександра Лисцишина каже, всього стерилізували 400 тварин.

Це величезна кількість (прим.ред. – тварин), я вважаю, що це був дуже успішний проєкт. Ми дуже вдячні активним містянам за їх відношення до тварин. А також за величезну допомогу зоозахисній організації “Фенікс”, яка координувала весь цей процес по відлову, по привозу тварин на комунальне підприємство і обов’язковій реєстрації в нашій базі даних, – каже Олександра Лисцишина.

Дивіться також: Безпритульні тварини на вулицях Миколаєва: болюча, гавкуча та кусюча тема для миколаївців

Робота волонтерів відбувалась на базі КП «Центр захисту тварин». В.о. директора комунального підприємства Віктор Лінник відзначає, попри важкий матеріальний стан у підприємства є потенціал.

Окремо дякуємо товариству «Чотири лапи Україна», які завітали до нас, громадським організаціям зоозахисним, в тому числі «Фенікс», які допомагають нам працювати, прилаштовувати тварин, працювати з адопцією. Завдяки ним ми максимально збільшуємо потужність нашого підприємства , що в цілому збільшить показник по місту та сприятиме врегулюванню чисельності тварин в нашому місті, – розповів Віктор Лінник.

Стерилізовані собаки отримали особисті ідентифікаційні номери, внесені до бази даних. По завершенню проєкту вся інформація передається місту. При необхідності в електронній картотеці можна легко знайти дані про тварину: коли вона була стерилізована і вакцинована.

Також Олександра Лисцишина повідомила, з минулого року Міжнародний фонд «Фор Повс Інтернешнл» шукав місто, в якому можна побудувати стерилізаційний центр. А після того, як міська рада Миколаєва ухвалила програму чисельності безпритульних тварин за принципом ОСВ, волонтери вирішили побудувати вет.клініку саме в нашому місті. Проєкт розрахований на три роки і надасть можливість стерилізувати безпритульних тварин безкоштовно.

Нагадаємо, у Миколаївському зоопарку завдяки карантину та відсутності людей почали гніздитися чорні лебеді.

Як відомо, у Верховній Раді України пропонують ввести штраф від 170 до 340 гривень для власників домашніх тварин за неприбирання їх екскрементів в громадських місцях, на тротуарах і в підземних переходах.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram