ФОТО: pixabay

За неприбрані екскременти тварин українців будуть штрафувати

Верховній Раді України пропонують ввести штраф від 170 до 340 гривень для власників домашніх тварин за неприбирання їх екскрементів в громадських місцях, на тротуарах і в підземних переходах.

Зокрема, пропонується доповнити статтю 154 Кодексу про адміністративні порушення новою нормою. Відповідний законопроєкт зареєстрований на сайті Верховної Ради, пише Depo.ua.

Згідно з текстом документа, неприбирання власником екскрементів домашньої тварини в будівлях загального користування, на дитячих і спортивних майданчиках, зупинках громадського транспорту, в підземних переходах, на тротуарах, в зонах відпочинку і так далі – тягне за собою накладення штрафу в розмірі від 10 до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читайте також: Кабмін пропонує дозволити літати Україною з електронними паспортами

За повторне протягом року вчинення будь-якого з порушень правил утримання домашніх тварин або такого, яке спричинило заподіяння шкоди здоров’ю людей або їх майну, пропонується посилити відповідальність в 10 разів і штрафувати від 3400 до 5100 гривень.

Одночасно норма про відповідальність за вигул собак без повідків і намордників вилучається із закону.

Нагадаємо, Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів підтримав законопроєкт, який забезпечить рівні можливості обох батьків на декретну відпустку для догляду за дитиною.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram