Безпритульні тварини на вулицях Миколаєва: болюча, гавкуча та кусюча тема для миколаївців

«Антистатик» – ток-шоу, яке має на меті розкриття соціально важливих питань і долучення до обговорення широкої аудиторії. У другому випуску програми актуальною для обговорення стала болюча для миколаївців тема “Безпритульні тварини на вулицях міста”.

Гостями другого випуску програми «Антистатик» стали: Олена Бардан – голова ЗО ГО “Фенікс”, Ірина Деолецька – член ЗО ГО “Фенікс”, Олена Косенчук – голова правління ГО “Центр відповідального ставлення до тварин”, Ганна Рубіс — мати постраждалої від укусу собаки дитини.

Жителі Миколаєва поділились на два табори – “за” та “проти” безпритульних тварин. Наразі, в місті актуальною залишається проблема відсутності притулків для безхатніх собак.

Дивіться також: Ток-шоу “Антистатик”: Особливості озеленення Миколаєва

Соціальна безвідповідальність, причини появи безпритульних тварин на вулицях, вилов собак, евтаназія чи комплексна програма по боротьбі з безпритульними тваринами, як захистити себе чи дитину від нападу собаки. Про це у другому випуску прем’єрної програми «Антистатик» – спільного проєкту ЧНУ імені Петра Могили та ТРК МАРТ.

Нагадаємо, у ЧНУ ім. Петра Могили відкрили Школу журналістики. Це навчально-науковий центр, який об’єднує кафедру журналістики та медіацентр університету.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram