У Миколаєві одна камера відеофіксації за два тижні “нарахувала” 124 тис. грн штрафів

Камера відеофіксації, встановлена ​​на проспекті Героїв України, з початку вересня зафіксувала 482 порушення швидкісного режиму, з яких 4 – більш, ніж на 50 км / год.

Про це повідомив начальник відділу стандартизації та впровадження електронного урядування Миколаївської міськради Дмитро Канарський.

Рекордне порушення швидкісного режиму було зафіксовано минулої ночі: порушник мчав зі швидкістю 159 км / год.

Ми нещодавно говорили про камери, що фіксують порушення швидкісного режиму, встановлену в Центральному районі Миколаєва. На фото – вчорашній порушник зі швидкістю 129 км / год., який піддає найвищій небезпеці не тільки своє життя, а й життя оточуючих, – пише Канарський.

Всього сума потенційних штрафів за 16 днів вересня склала 124 тис. грн.

Дмитро Канарський підкреслює, що камера, хоч і працює справно, але функціонує в тестовому режимі, тому що “грошей на розвиток системи депутати міськради не виділяють, але ми тримаємося і домовляємося хоча б на тестові включення”.

Коли парламент ухвалить законопроєкт про розподіл штрафів, то 30 % цих грошей залишиться в місцевому бюджеті, а 50 % піде в дорожній фонд. А це – гроші на нові камери і гроші на нові дороги, – зазначає Дмитро Канарський.

Нагадаємо, що в Маріуполі жінка на очах у патрульної поліції з’їла постанову про штраф

Як раніше повідомлялось, депутати Миколаєва провалили виділення коштів на закупку камер спостереження

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram