Скріншот з відео

В Маріуполі жінка на очах у патрульної поліції з’їла постанову про штраф

В Маріуполі жінка, якій поліцейські виписали штраф за те, що їхала не пристебнутою, аби уникнути відповідальності вирішила з’їсти постанову, яку їй надали для ознайомлення.

Жінка їхала не пристебнутою в автомобілі, патрульні помітили її в Центральному районі і зупинили, повідомляє Патрульна Поліцію Донецької області.

Поліцейські вирішили скласти постанову, але під час ознайомлення з документом, водійка повела себе дивно та вирішила з’їсти копію. Зауважимо, що такі дії не допомагають уникнути ситуації, тому винуватиця має сплатити штраф у 51 гривню, або оскаржити постанову у суді у десятиденний термін, – зазначають в поліції.

https://www.facebook.com/MariupolPolice/videos/1735720579911085/?tn=kC-R&eid=ARC_uT0QGvEnymhakU8ryWNStFc8vhBcjo_Qggu3qsA-526NANJjLxDjDyWSHJA1EGPrAYhMwSH5zamP&hc_ref=ARS4TjvBSvpFZKQ_h99ldeXRZ3imzKoDPTV2SIhOr0R7qlTgFKZV3s4ARvVBuLDlANI&fref=nf

Нагадаємо, поліція розшукує вантажівку, яку зафіксували камери відеоспостереження в районі ДТП на пр. Героїв України, в результаті якої пішохід отримав механічну ампутації ніг і помер у лікарні.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram