Фото - news.pn

У Миколаєві обрали запобіжний захід коригувальнику окупантів

Він заявив, що не згоден з діями вищого політичного керівництва країни.

3 серпня, у Центральному районному суді Миколаєва, під головуванням судді С. Скрипченко, пройшло засідання про обрання запобіжного заходу жителю Миколаєва Юрію Арбатському.

Співробітники СБУ встановили, що Арбатський через проросійський телеграм-канал передавав окупантам інформацію про розташування формувань ЗСУ та тероборони, а також про їхню діяльність.

Свої дії він намагався пояснити тим, що в школі, де навчається його дочка скасували викладання російської мови і він вважає, що це обмеження прав росіян та російськомовних. Крім цього, він заявив, що не згоден з діями вищого політичного керівництва країни.

“Я знаю, що з учасниками миколаївського “антимайдану” було, наметове містечко біля пам’ятника Ольшанцям, їх побили, і багатьох у живих немає” – заявив Арбатський.

Ця фраза викликала посмішку у патріотів, присутніх у залі, які брали безпосередню участь у подіях восьмирічної давності.

Читайте також: На Миколаївщині затримали коригувальника вогню окупантів

Відреагувала на це суддя. Вона сказала: “Я розглядала справу Майдану і чомусь синця ні в кого не було. Півтори тисячі допитали учасників усіх. Навіть ворон, які там пролітали. Ніхто не заявив навіть про синця. Кого вбили?”

У ході засідання з’ясувалося, що окрім повідомлення в Telegram, Арбатський використовував і інші канали зв’язку, де у спілкуванні з низкою осіб висловлювався проти української влади, армії та підтримував російських окупантів.

Читайте також: Служба безпеки України на Миколаївщині затримала російських шпигунів

Прокурор просив призначити Юрію Арбатському запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 880 тисяч гривень.

У результаті суддя Світлана Скрипченко винесла вердикт-утримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 700 тисяч гривень.

Патріоти, які були присутні на засіданні, висловили своє невдоволення рішенням судді, яке дозволяє злочинцю, причетному до руйнування Миколаєва та вбивству українських громадян, вийти з СІЗО під заставу.

Читайте також: Працівника Південноукраїнської АЕС підозрюють у підтримці збройної агресії РФ проти України

Нагалаємо, що у ході спецоперації СБУ затримано мешканця Миколаєва, який крім розвідки дислокації та переміщення підрозділів ЗСУ в регіоні, збирав розвіддані щодо критичної інфраструктури та оборонних об’єктів у причорноморських районах.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram