ФОТО: АрміяInform

Служба безпеки України на Миколаївщині затримала російських шпигунів

Троє шпигунів розвідували бойові позиції та переміщення підрозділів Збройних сил України.

Служба безпеки викрила групу російських агентів, які збирали інформацію про оборону причорноморських районів. Їх затримали у Миколаївській області.

Троє шпигунів розвідували бойові позиції та переміщення підрозділів ЗСУ, а також геолокації стратегічних об’єктів критичної інфраструктури в регіоні. До цього вони залучали своїх родичів і місцевих жителів.

Читайте також: Держслужбовець з Миколаївщини зайняв керівну посаду в тимчасово окупованому Херсоні

Дані передавали російському куратору у вигляді текстових повідомлень і світлин із координатами. Створили мережу агентів російські спецслужби, які змушували їх не лише збирати інформацію, а й агітувати місцеве населення.

Затриманим повідомили про підозру за:

  • ч. 3 ст. 114-2 (поширення інформації про переміщення, рух або розташування Збройних сил України),
  • ч. 2 ст. 111 (державна зрада),
  • ч. 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України) Кримінального кодексу України.

Читайте також: Працівника Південноукраїнської АЕС підозрюють у підтримці збройної агресії РФ проти України

Нагадаємо, що керівником Миколаївської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру депутатці Баштанської районної ради у колабораційній діяльності (ч. 6 ст. 111-1 КК України). Як відомо, зрадницею виявилась депутатка Тетяна Мезіна.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram