У Миколаєві надають допомогу самотнім пенсіонерам

У Миколаєві стартувала ініціатива на підтримку літніх людей. 100 миколаївців отримали сьогодні продуктові набори, які розподілили і розвезли по домівках соціальні працівники міста.

Безкоштовні продукти для самотніх пенсіонерів, які отримують найнижчу пенсію. 100 наборів зібрали та відправили небайдужі миколаївці тим, хто зараз – в умовах карантину – особливо потребує підтримки.

«У нас на обліку в терцентрі на обслуговуванні перебувають 1746 осіб. Це особи які самотні, у яких у Миколаєві немає ні дітей, ні онуків. І ми вибрали саме тих, хто отримує мінімальну пенсію. І тих, хто не має інших доходів», – зазначив Сергій Василенко.

Дивіться також: Соціальний захист уразливих категорій населення під час карантину

Особливого піклування у період карантину потребують самотні люди похилого віку. Серед них Галина Козлова, якій 85 років. За станом здоров’я жінка не може виходити з помешкання. Уже п’ять років пані Галині по домогосподарству допомагає соцпрацівниця Валентина Шиндер.

Миколаївські підприємці із соціальної платформи «МрійДій» долучились до спільної справи на користь нужденних. Об’єднавши свої зусилля перед загрозою небезпеки представники бізнесу та влади діють на спільний результат.

Нагадаємо, у миколаївських супермаркетах, після запровадження карантинного режиму, розгорнувся шалений ажіотаж на товари першої необхідності.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram