Соціальний захист уразливих категорій населення під час карантину

Соціальні служби Миколаєва працюють для містян. В умовах карантину є певні категорії населення, які потребують особливого піклування і допомоги.

За словами директора департаменту праці на соціального захисту населення Сергія Василенка, соціальні працівники не залишають без уваги своїх підопічних у будь-який період, а особливо під час карантину.

За кошти громадян придбати і доставити необхідні ліки, продукти харчування, допомогти по господарству. Це неповний список обов’язків соціальних працівників, які можуть допомогти вам у разі потреби. 78-річна Світлана Терещенко за станом здоров’я не може залишати власне помешкання.

В этом году 7 лет как я села на коляску, у меня ножка ни колено, ни бедро, не держит, и я вот в таком положении сейчас.

Дивіться також: МОЗ розподілив хворих на коронавірус в Україні за віком

Жінка каже, дуже вдячна соціальним працівникам за їхню нелегку працю, особливо в період пандемії коронавірусу. Завдяки піклуванню, побутові проблеми уже не так лякають.

Допомогу можуть отримати одинокі миколаївці похилого віку, особи з інвалідністю, які залишились без піклування, одинокі чи багатодітні матері, які з об’єктивних причин не можуть вийти зі свої оселі на період карантину.

Дивіться також: Підсумки четверга від миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича

Департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради нагадує про гарячу лінію Контакт-центру міськвиконкому:

(0512) 711- 588 (0512) 533-588 мобільний тел.:  (095) 003-15-88

Нагадаємо, станом на 10 ранку 27 березня в Україні 218 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 5 летальних, 4 пацієнти одужали.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram