Олександр Сєнкевич. Фото з відкритих джерел

У Миколаєві існує проблема з безробіттям, – Сєнкевич

Більшість підприємств у місті не працюють.

У Миколаєві немає проблем із продуктами харчування, проте є городяни, які фактично залишилися без роботи, але офіційно не звільнені. Про це розповів Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

«Багато хто переживає людей похилого віку, я сьогодні більше переживаю за людей, які не пенсіонери і не отримують фактично пенсію щомісяця на карту. Є люди, які не можуть сьогодні працювати, вони не мають роботи і офіційно не звільнені – їх не виставили за штат.

Ми з такими людьми зараз працюємо із Центром зайнятості і також з ООН працюватимемо, з окремими конкретними виплатами під конкретних людей. Не думаю, що будуть проблеми з харчовими продуктами і хтось залишиться в місті голодним», – сказав Сєнкевич.

Дивіться також: У Миколаївському міському центрі зайнятості розповіли, як знайти нову роботу під час війни

Він також зазначив, що не думає, що миколаївцям може загрожувати голод: мережеві магазини тримають ціни приблизно однакові, а також не бракує постачання продуктів.

«Тобто у нас сьогодні з усіх доступних шляхів закрито лише один – на Херсон: у нас є вихід і на Кривий Ріг, на Дніпро, Кропивницький, Одесу, Київ.

Звісно, ​​міська влада не має можливості регулювати ціни на продукти, однак у Миколаєві працюють кілька гуманітарних програм, у тому числі й ООНівська програма, за якою дають і рис, і консерви: щодня видається по 30 000 порцій хліба та консерви.

Я думаю всі, хто хоче, хто має проблеми з тим, щоб придбати собі їжу, вони можуть це зробити – просто прийти і отримати гуманітарну допомогу», – сказав мер.

Усю актуальну інформацію про отримання статусу безробітного та працевлаштування можна знайти на офіційному сайті Миколаївського центру зайнятості, а також у соцмережах, зокрема на сторінці у Facebook і каналі в Telegram.

Дивіться також: Ринок праці у прифронтовому Миколаєві: яку роботу сьогодні шукають миколаївці?

Нагадаємо, за результатами опитування соціологічної групи «Рейтинг», більше половини українців перестали працювати через війну.

Раніше повідомлялось, кореспонденти телеканалу «МАРТ» вийшли на вулиці міста, щоб дізнатися, чи сплачують миколаївці рахунки за комунальні послуги.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram