У Миколаївському міському центрі зайнятості розповіли, як знайти нову роботу під час війни

Початок повномасштабної війни в Україні за лічені дні змінив стан справ на українському ринку праці. У чорний день історії – 24 лютого – тисячі людей втратили свої робочі місця. Багато компаній у регіонах, де зараз точаться бої, були змушені призупинити свою діяльність. Економіка країни стала на воєнні рейки.

Та попри усі жахи теперішнього повсякдення, працювати все ж треба. Знайти нову роботу миколаївці можуть через центр зайнятості. Спершу потрібно стати на облік безробітних. Зробити це можна трьома способами: через додаток «Дія», коротку онлайн-форму або ж безпосередньо прийшовши у центр. 

За січень-березень 2022 року до центрів зайнятості Миколаївщини звернулись близько 19 000 осіб, з них 18 000 згодом отримали статус безробітного. Станом на 1 квітня 12 000 жителів міста й області тимчасово не працюють. Через війну вакансій поменшало, однак і зараз пропозиції залишаються досить різноманітними. 

У Миколаєві наразі є трохи більше 700 вакансій. Як тільки з’являється нова пропозиція з будь-яким рівнем заробітної плати, ми надсилаємо її нашим клієнтам. Зараз у нас весна, навіть попри війну розпочинаються сільськогосподарські роботи, тож вакансій у цій сфері досить багато. Також потрібні медики, – розповів директор Миколаївського центру зайнятості Дмитро Оборонько.

Оскільки значний відсоток молоді нині евакуюється за кордон, зараз роботу шукають в основному чоловіки та жінки середнього і старшого віку. У міському центрі зайнятості запевняють, кар’єрні консультанти радо допоможуть знайти підходящу вакансію.

На сьогодні всі наші фахівці на місцях, вони патріоти нашого міста. Усі мають можливість надати допомогу кожному, хто втратив роботу і зараз шукає нову, – запевнив Дмитро Оборонько.

Усю актуальну інформацію про отримання статусу безробітного та працевлаштування можна знайти на офіційному сайті Миколаївського центру зайнятості, а також у соцмережах, зокрема на сторінці у Facebook і каналі в Telegram.

Нагадаємо, за результатами опитування соціологічної групи «Рейтинг», більше половини українців перестали працювати через війну.

Раніше повідомлялось, кореспонденти телеканалу «МАРТ» вийшли на вулиці міста, щоб дізнатися, чи сплачують миколаївці рахунки за комунальні послуги.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram