У Миколаєві будівлю колишньої дитячої інфекційної лікарні передали Могилянці під університетську клініку

У Миколаєві 12 червня на 37-й позачерговій сесії обласної ради депутати схвалили передачу корпусу колишньої дитячої інфекційної лікарні у власність Міністерства освіти і науки України, а саме ЧНУ ім. Петра Могили

Про це повідомляє видання СВІДОК.info.

Відзначимо, що мова йде про корпус по вул. 9 Поздовжня, 10а.

Сьогодні це важливе питання для розвитку вищої освіти, спортивних закладів. Це питання передачі в державну власність будівлі колишньої дитячої інфекційної лікарні. Уже два роки з цим питанням до нас звертається ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко, для того, щоб розмістити в приміщенні клініку, в якій зможуть навчати лікарів і надавати медичну допомогу населенню», – зазначила голова облради Вікторія Москаленко.

За словами чиновниці, питання було обговорено на комісії з питань житлово-комунального господарства, і з Дитячою спортшколою, яка зараз знаходиться в «Трудових резервах», яка, до слова, теж знаходиться в користуванні ЧНУ ім. Петра Могили.

Під час голосування питання підтримали 40 депутатів, що склало більшість. Однак частина з обранців виявилися затятими противниками передачі будівлі для створення університетської клініки.

Нагадаємо, що будівлю Дитячої обласної інфекційної лікарні в Миколаєві було визнано аварійною. Лікувальний заклад закрили в терміновому порядку, а хворих перевели в стаціонари інших лікарень. Пізніше медперсонал закритої медустанови вийшов на мітинг біля ОДА, в якому вимагав від керівництва області надати їм інше приміщення, в яке змогли б перейти всі медпрацівники і забрати туди все їхнє обладнання. Водночас було проведено спеціальну нараду, на якій медиків запевнили, що вони не залишаться без зарплат і робочого місця, а їхнє переведення в інші лікарні – лише тимчасові труднощі.

Що стосується створення університетської клініки від ЧНУ ім. Петра Могили, то ВНЗ дуже сподівався отримати недобудову на вул. 3 Слобідській та обладнати її там. Однак питання неодноразово не підтримується на сесії депутатами міськради.

Нагадаємо, що «Ракети» з Миколаєва на Кінбурнську косу планують запустити з 19 червня

Як раніше повідомлялось, інклюзивно-ресурсні центри у Миколаєві запрацювали після пом’якшення карантину

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram