Інклюзивно-ресурсні центри у Миколаєві запрацювали після пом’якшення карантину

Миколаївські інклюзивно-ресурсні центри з послабленням карантинних обмежень знов відкрили двері для вихованців. Центри працюють з дотриманням всіх рекомендацій МОЗ.

На вході усім без винятку перевіряють температуру. В разі її підвищення – вхід до приміщення суворо заборонений. Центри постійно провітрюють і дезінфікують, у тому числі всі іграшки і предмети, що використовують під час навчання. І відвідувачі, і викладачі витримують масковий режим і соціальну дистанцію.

Попри карантин Міністерство освіти і науки України рекомендувало ресурсним Центрам забезпечити першочергове обстеження дітей, які ідуть до першого класу в цьому році. Тож спеціалісти ведуть прийом дітей для проведення комплексно-педагогічної оцінки їх розвитку. Щоб охопити всіх малюків, які цього потребують, був складений графік прийому.

Наша основна задача зробити так, щоб всі діти отримали необхідну допомогу. Тому що часу на комплексні оцінки дітей в нас зараз не так багато. Ми намагаємось встигнути обстежити всіх дітей і дітей з особливими освітніми потребами спрямувати в заклади освіти до першого вересня, – розповіла директор інклюзивно-ресурсного Центру №3 Ірина Корнієнко.

Дивіться також: Групи денного перебування відкрили в реабілітаційному центрі

Психолог Центру Дмитро Прасол каже, під час карантину не переривали роботу з вихованцями. Для того, аби заняття були безперервними, постійно робили відео-уроки в якості посібника для батьків малюків.

Ми значний акцент робимо на дистанційній роботі з батьками, а також з педагогічними працівниками. Ми консультуємо логопедів, педагогів зі шкіл і батьків онлайн, телефоном, через соціальні мережі, через сайт нашого інклюзивно-ресурсного центру. А також за допомогою відео-уроків з рекомендаціями батькам, щодо того як їм самостійно зареєструватись і залишити заяву на проходження комплексної оцінки, – каже психолог.

Батькам, які бажають подати документи до інклюзивно-ресурсних центрів рекомендують це робити дистанційно, через всеукраїнську автоматизовану систему.

Нагадаємо, антикоронавірусне відео створили миколаївські школярі.

Раніше повідомлялось, фонтани на Соборній площі збирають миколаївців.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram