Групи денного перебування відкрили в реабілітаційному центрі

У міському центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю “Цветик-Семицветик” відкрили дві групи денного перебування. 16 дітей з інвалідністю тепер мають можливість відвідувати заклад до 17 години вечора.

Дітей, котрі відвідуватимуть заклад, розподілили на дві вікові групи: від 7 до 10 років та з 10 до 14 років, відповідно. Додатковим нововведенням стала нова їдальня закладу, котра обладнана усім необхідним, тепер годувати дітей денних груп перебування  будуть прямо у закладі.

Цієї події довгий час чекали батьки дітей з інвалідністю, адже раніше діти перебували у центрі до 13-ї години, тому більшість батьків не мали можливість влаштуватись на роботу, – розповідає Сергій Василенко, директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

У зв’язку зі збільшенням тривалості роботи центру комплексної реабілітації протягом дня було поповнено штат новими 11 працівниками.  За словами директора закладу Ольги Бондар, діагнози дітей з якими працюють фахівці різноманітні, зокрема аутизм, дитячий церебральний параліч, генетичні захворювання та інші.

Одна із батьків дитини, що має інвалідність Наталія Семенець радіє, адже тепер зможе повноцінно працювати, не хвилюючись за дитину.

   Тепер наші діти будуть мати більше змоги і часу реабілітуватись, знаходитись в суспільстві, а також працювати зі спеціалістами, – тішиться від приємної новини жінка.

 

 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram