Фото: НІБУЛОН

«Ракети» з Миколаєва на Кінбурнську косу планують запустити з 19 червня

Компанія «Нібулон» анонсувала початок пасажирських перевезень з Миколаєва на Кінбурнську косу з 19 червня.

Про це свідчить інформація на офіційному сайті компанії.

Як і в минулі роки, пасажирські судна будуть ходити за маршрутом Миколаїв – Кінбурнська коса – Очаків. На Кінбурнській косі з Миколаєва пасажирські судна будуть відходити з Каботажного молу. Місце посадки і висадки пасажирів в Очакові – центральний міський пляж.

Рейси виконуватимуться щодня, окрім понеділка. У вільний від рейсів час, в зазначені дні тижня, судно перебуватиме в Миколаєві для проведення індивідуальних прогулянкових подорожей.

Квитки онлайн

Цього року «НІБУЛОН» удосконалив систему придбання квитків. Окрім придбання безпосередньо на судні, тепер ви можете придбати квиток і на сайті за адресою: https://tickets.nibulon.com/. Ця послуга в тестовому режимі стане доступною уже з 17 червня.

 Для цього вам необхідно обовязково зареєструватися/пройти авторизацію на сайті. Далі обрати маршрут, напрямок, дату подорожі та кількість пасажирів. Не забувайте про придбання квитка і у зворотній бік. 

Купити квиток онлайн можна не пізніше ніж за 30 хвилин до відправлення. Повернути його можливо так само на сайті, але не пізніше ніж за 24 години до відправлення. В іншому разі кошти за невикористані квитки поверненню не підлягають. 

У разі скасування рейсу (наприклад, через погіршення погодних умов, за яких компанія не матиме змоги надавати послуги)  кошти повертаються у повному розмірі або компанія переносить рейс на інший час або дату.

Реєстрація на судні відбувається не пізніше ніж за 10 хвилин до відправлення.

Вартість проїзду

Ще одна приємна новина – зменшення у порівнянні з минулим роком вартості проїзду:

м. Миколаїв – Кінбурнська коса – 225 грн з ПДВ*;

Кінбурнська коса – м. Миколаїв – 210 грн з ПДВ;

м. Очаків – Кінбурнська коса  – 60 грн з ПДВ*;

Кінбурнська коса – м. Очаків – 45 грн з ПДВ.

*Звертаємо вашу увагу, що у вартість квитка на Кінбурнську косу входить також і плата за послуги, надані НПП «Білобережжя Святослава» з організації короткострокового відпочинку на території рекреаційної дільниці

Також просимо звернути увагу на те, що тривалість рейсів може змінюватись залежно від погодних умов. Про можливі зміни цін і маршрутів ми будемо повідомляти додатково на корпоративному сайті компанії та на офіційній сторінці компанії «НІБУЛОН» у Фейсбук

Правила перевезень

З правилами перевезень водним транспортом пасажирів і багажу можна ознайомитись на сайті компанії у розділі «Пасажирські перевезення». Зверніть увагу, що згідно з існуючими вимогами до перебування у громадському транспорті з собою обов’язково потрібно мати засоби індивідуального захисту, зокрема респіратори або захисні маски, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлені самостійно, а також документи, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус.

У разі виникнення запитань телефонуйте за номером (050) 394 74 83 (Пн-Пт з 8:00 до 17:00) чи надсилайте листа на електронну адресу: passflot@nibulon.com.ua.

Нагадаємо, що у МОЗ назвали правила перебування у туристичних країнах під час карантину

Як раніше повідомлялось, кабмін підписав меморандум про зниження “зеленого” тарифу

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram