Фото: Управління у справах фізичної культури та спорту

У миколаївській ДЮСШ №1 призначили нову керівницю

Директором Дитячо-юнацької спортивної школи №1 у Миколаєві стала Марія Граба.

Про це повідомляють в управлінні у справах фізичної культури та спорту Миколаївської міської ради.

Вказано, що Марія Граба — майстер спорту міжнародного класу України з веслування на байдарках та каное, багаторазова чемпіонка України, призерка Чемпіонату та Кубків світу. На Олімпійських іграх 2000 року в Сіднеї вона посіла 5 місце.

У Дитячо-юнацькій спортивній школі №1 Марія Граба почала працювати у 2014 році на посаді інструктора-методиста, згодом – на посаді заступника директора з навчально-тренувальної роботи.

Спорт — це дуже важливий аспект у житті кожної людини. Це культура. Спорт окрім фізичних можливостей розвиває морально-вольові якості, вчить бути сильним та стійким. Моя мета — організувати роботу тренерського колективу для покращення спортивних результатів, для залучення до занять спортом ще більшої кількості дітей та молоді. Докладатиму максимум зусиль для розвитку спортивних відділень спортивної школи і залучатиму молодих і перспективних тренерів, — зазначила нова керівниця установи.

Нагадаємо, у спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву «Миколаїв» призначено нового директора. Ним став Геннадій Свердлов.

Також повідомлялося, виконком погодив повернення фінансової підтримки для МФК і МБК «Миколаїв». Продовжити виділяти кошти для спортивних організацій міста просили самі представники клубів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram