У Миколаєві збільшать кількість ліжок для лікування дітей від COVID-19

Упродовж останнього тижня в Миколаєві спостерігається стрімке зростання захворюваності на коронавірус. Кількість хворих обліковується вже сотнями. Поширюється новий штам коронавірусу “Омікрон”.

Про це розповіла начальниця управління охорони здоров’я міськради Ірина Шамрай в ефірі ТРК “НІС-ТВ”, – повідомляє відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

Найгірша ситуація у міській дитячій лікарні №2. У закладі розгорнуто 60 ліжок для маленьких пацієнтів з ковід. А хворих на сьогодні вже 77. Ми написали листа до обласного управління охорони здоров’я, щоб збільшити кількість ліжок до 100. Можливості такі є, – зазначила Шамрай.

Лише за останню добу зафіксовано 94 випадки хвороби серед дитячого населення. Перебіг у дітей легший. Кисневої підтримки в лікарні потребують лише троє. 

Нагадаємо, що у Міністерстві охорони здоров’я сподіваються, що Україні вдасться пройти хвилю Омікрона більш спокійно завдяки вакцинації.

Крім того, за результатами попереднього дослідження три дози вакцини від COVID-19 Pfizer здатні ефективно захищати від штаму «Омікрон». Поки йдеться про попередні дані випробувань, потрібно більше часу, щоб сказати про ефективність вакцини остаточно.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram