У Миколаєві з нагоди професійного свята почесними грамотами нагородили працівників соціальних служб

Цієї неділі, 6 жовтня, в Україні відзначали День соціального працівника. У Миколаєві з нагоди свята теж влаштували урочистості.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Щороку у першу неділю листопада в Україні відзначають День соціального працівника. Відносна близькість до лінії фронту, систематичні обстріли з боку росіян та постійні повітряні тривоги не завадили влаштувати свято і в Миколаєві. Працівників соціальної сфери зібрали в безпечному місці, аби подякувати за роботу і хоча б на кілька годин відволікти від сучасних реалій.

З перших днів війни всі працівники соціальної сфери працюють на своєму трудовому фронті. Вони надають соціальні послуги, доглядають за людьми поважного віку, видають гуманітарну допомогу, допомагають внутрішньо переміщеним особам. Я хочу поздоровити і подякувати всім, хто працює на соціальній ниві, хочу віддячити громадським організаціям, яких в Миколаєві досить багато, благодійникам і, звичайно, міській раді, яка надає допомогу у вирішенні всіх проблених питань, – сказав директор департаменту праці та соціального захисту населення Сергій Василенко.

До лютого 2022 року у Миколаєві налічували 600 соціальних працівників. Після повномасштабного вторгнення у прифронтовому місті залишилося дві третини спеціалістів. Нині усі вони без вихідних допомагають літнім та одиноким людям, багатодітним родинам, жінкам з дітьми та усім, хто через велику війну опинився в скрутних життєвих обставинах.

Для кожного соціального працівника найважливіша риса — вміння співпереживати. У свою роботу ми вкладаємо душу, серце, доброту, намагаємося якнайбільше надати уваги, підтримки для наших громадян. Багато людей залишилися без домівок, дехто — без сторонньої допомоги, бо родичі, діти, друзі, сусіди евакуювались. Для таких містян наша допомога є неймовірно цінною та важливою, – каже завідуюча відділенням організації надання адресної натуральної допомоги Світлана Гайдар.

На урочистості завітала і одна з найвпливовіших жінок Миколаєва Таміла Бугаєнко. Саме вона була ідейною засновницею департаменту праці та соціального захисту населення при міськраді.

У свій час я була впевнена в тому, що ми робимо правильно, що такий департамент дійсно потрібен місту, щоб захищати одиноких, безпритульних, літніх людей. Сьогодні це дійсно виправдано, під час війни миколаївці потребують ще більшої допомоги, ніж у мирний час, – розповіла голова Миколаїської обласної організації профспілки працівників держустанов Тамара Бугаєнко.

З нагоди свята соціальних працівників нагородили почесними грамотами від мера Миколаєва Олександра Сєнкевича. Зі сцени міський голова побажав міцного здоров’я, витримки та віри в нашу перемогу.

Після нагородження на присутніх чекав приємний сюрприз – яскрава вистава «Труффальдіно, або Слуга двох панів» від акторів Миколаївського національного академічного українського театру драми та музичної комедії.

Нагадаємо, миколаївські міські служби демонтують аварійні частини обстріляного ліцею імені Аркаса.

Раніше повідомлялось, з початку війни служба у справах дітей адміністрації Заводського району знайшла сім’ї для 17 неповнолітніх.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram