З початку війни служба у справах дітей адміністрації Заводського району знайшла сім’ї для 17 неповнолітніх

Від початку повномасштабної війни в Україні служба у справах дітей адміністрації Заводського району Миколаєва опрацювала 69 справ. Установа займається влаштуванням покинутих дітей у сім’ї та вирішує питання позбавлення батьківських прав неблагонадійних мам і тат.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу «МАРТ».

Так, за дев’ять місяців війни вдалося знайти турботливих опікунів для сімнадцятьох діток, ще десятьох влаштували у державні заклади. Також на території Заводського району семеро дітей опинилися у складних життєвих обставинах через невиконання батьками своїх обов’язків.

Днями спільно з поліцією працівники служби з питань дітей відвідали сім родин, в яких, ймовірно, порушувалися права неповнолітніх. У однієї такої сім’ї забрали одразу четверо діток віком 9 місяців, 3, 6 та 8 років. Нині діти в лікарні, органи опіки шукають малюкам нову люблячу родину.

На постійному контролі служби з питань дітей перебувають й опікунські родини. Зараз на території району залишилися 64 зі 186 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У телефонному режимі співробітники служби перевіряють місцезнаходження підопічних дітей, а також щомісяця видають родинам гуманітарну допомогу.

Нагадаємо, у Заводському районі Миколаєва комунальники кладуть нове асфальтне покриття.

Раніше повідомлялось, на пожежах у Миколаївській області з початку року загинуло двоє дітей.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram