У Миколаєві цьогоріч планують реконструювати зливовий колектор на Дормашині

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич анонсував, що у 2022 році мають розпочатися ремонтні роботи з реконструкції колектора в районі перетину вулиці Мала Морська і проспекту Центрального.

Така відповідь прозвучала під час прямого ефіру міського голови у соцмережах, 3 лютого, на запитання миколаївців про те, коли місцева влада вирішить проблему регулярних затоплень на цій ділянці.

Цього року ми розпочнемо роботи з ремонту великого зливового колектора. Я сподіваюся, що на Дормашині у нас більше ніхто на човнах не плаватиме, – відповів Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, останній випадок масштабного затоплення стався 14 червня 2021 року, коли через зливу підтопленими виявилися кілька вулиць у центрі Миколаєва. Наступного дня стало відомо, що департамент житлового-комунального господарства Миколаєва замовив проект будівництва зливових колекторів на проспекті Центральному в районі Дормашина.

Також повідомлялося, у серпні минулого року мер Миколаєва Олександр Сєнкевич провів нараду щодо стану зливових колекторів на проспекті Центральному в районі зупинки Дормашина.

Як відомо, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза припустив, що проблема регулярних затоплень пов’язана з тим, що Дормашина – найнижчий район у Миколаєві, тож саме ця територія найбільше потерпає від води.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram