У районі Дормашини планують будувати нові зливові колектори

Департамент житлового-комунального господарства Миколаєва замовив проект будівництва зливових колекторів на проспекті Центральному в районі Дормашина.

Про це у вівторок, 15 червня, членам депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства міськради Миколаєва розповів заступник директора Департаменту ЖКГ Олександр Брижатий.

Проектування орієнтовно закінчиться через три місяці. Проектує ТОВ «Вік Проект», підприємство, яке займалося проектуванням дюкера у Варварівку. Не знаю скільки (прим.ред. — термін будівництва), не знаємо точної суми, – прокоментував Олександр Брижатий.

Також він додав, що нині повністю проведено обстеження ливнівок у районі Інгульського мосту.

Нагадаємо, директор департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради Сергій Коренєв повідомив, що ремонт колектора по вулиці Малій Морській повинні закінчити вже наприкінці червня.

Як відомо, у травні, підрядна організація «ВіК-технології» виконала очищення колектора на вулиці Генерала Свиридова від коренів, яке унеможливлювало проходження дренажних вод.

Також «МАРТ» повідомляв, працівники КП «ЕЛУ автодоріг Миколаїв» закінчили ремонт ливнівки біля Інгульського мосту по вулиці Набережній, на яку неодноразово скаржилися жителі міста.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram