Дормашина у воді – це географічна особливість нашого міста, – Олександр Береза

Щоразу під час сильної зливи частина проспекту Центрального (між вулицями Мала Морська та Інженерна), відома серед містян як Дормашина, тоне у воді. Річ у тім, що Дормашина – найнижчий район у Миколаєві, тож саме ця територія найбільше потерпає від води.

За деякими історичними джерелами, Миколаїв не завжди був півостровом. Одна з його частин була островом, а річка, яка його обмивала, проходила в районі вулиці Громадянська.

Про це розповів голова адміністрації Центрального району в ефірі програми “Діалог” на телеканалі “МАРТ”.

Дормашина – найнижчий район у Миколаєві. Це георгафічна особливість нашого міста, – коментує Олександр Береза.

Дивіться також: У нас немає мети бити по кишенях підприємців, – голова адміністрації Центрального району Олександр Береза

Разом із тим, голова адміністрації Центрального району каже, що раніше дощові каналізації не чистили. Це почали робити лише в останні роки. Для цього місто придбало спеціальну техніку.

Ще одна проблема, яка призводить до потопів на Дормашині, це незаконні врізки в дощову каналізацію труб із приватного сектору.

Основна частина незаконних врізок саме в старому центрі. Може здаватись, що це не є вирішальним фактором, але якщо задуматись, розумієш, що в побутову каналізацію скидається багато всього. Це ті речі, які не розчинюються природнім шляхом, – каже голова адміністрації Центрального району.

Олександр Береза каже, влада не знімає з себе відповідальності за ситуацію і протягом останніх років намагається її виправити.

Нагадаємо, від початку року в Центральному районі Миколаєва відремонтували три зупинки громадського транспорту, на черзі – ще дві.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram