Адміністрація Центрального району проводить роботу з підприємцями, котрі порушують обмеження, введенні через загальнонаціональний карантин.
Про це в програмі «Діалог» розповів голова адміністрації Олександр Береза. Чиновник каже, в першу чергу рейди покликані для проведення роз’яснювальної роботи про небезпеку поширення коронавірусу та необхідність притримуватись обмежувальних заходів.
У нас не стоїть задача карати одразу, тому що всі розуміють, ті зміни, які були внесені в Кодекс про адміністративні правопорушення, відповідні статті, вони передбачають серйозний штраф. Мінімальне – це 17 тисяч гривень. І сьогодні, коли ми знаходимся всі в умовах карантину, обмежена діяльність, в принципі не є задача зробити план по складанню протоколів, – наголосив Олександр Береза.
Дивіться також: Центральна адміністрація попередила порушників карантинних обмежень
Однак злісні порушники мають прислухатись до рекомендацій, тому що представникам адміністрації, що працюють у рейді, доведеться застосовувати передбачені Постановою заходи.
Якщо, скажімо так, нас не чують, не дослуховуються до тих вимог і рекомендацій, що визначені Постановою Кабінету Міністрів (№ 211 від 11.03.2020), і порушують режим карантину, то звісно тоді вже вдаємося до складання протоколів. Але я наголошую на тому, що немає мети по кількості складанню протоколів та бити по кишені підприємців, – розповів голова адміністрації Центрального району.

Дивіться також: Гість програми “Діалог” Олександр Сєнкевич
Також Олександр Береза розповів, як саме адміністрація вестиме роботу із закриттям незаконних «наливайок», що досі працюють на території Центрального району.
Для того, щоб діяти ефективно, ми вирішили створити групу, яка діятиме зненацька. Вона не буде діяти стандартно по часу. Ті працівники, які входять в цю групу, вони не матимуть між собою об’єкти для рейдів. Вони не будуть знати заздалегідь, куди вони їдуть і що вони будуть перевіряти. Кожен буде мати якесь своє окреме завдання. Знову наголошую, що вони будуть діяти нестандартно. Це не буде рейд, наприклад, з 9-ї до 11-ї години. Вони працюватимуть у рваному режимі і зненацька, – каже Олександр Береза.
Очільник Центрального району каже, до адміністрації надходить багато скарг від мешканців із наріканнями на роботу «наливайок». Там скупчення людей, немає жодних захисних засобів і не відбувається ніякої дезинфекції. До того ж, це не товари першої необхідності, тому рейдовики працюватимуть із цими точками розливу спиртного.
Нагадаємо, в Україні оголошено надзвичайну ситуацію та продовження карантину.
Раніше повідомлялось, у Миколаєві за добу облаштували повноцінний лабораторний центр, у якому можна проводити аналіз на коронавірус методом ПЛР.