У Миколаєві облаштували центр, де робитимуть тести на коронавірус

У Миколаєві за добу облаштували повноцінний лабораторний центр, у якому можна проводити аналіз на коронавірус методом ПЛР.

Про це повідомив у Facebook Олексій Вадатурський – генеральний директор компанії ТОВ СП «Нібулон», яка надала обладнання для лабораторії.

Всього за добу ми організували в Миколаєві повноцінний сучасний лабораторний центр, у якому можна проводити аналіз на наявність/відсутність коронавірусу методом ПЛР – полімеразної ланцюгової реакції. Ця нова лабораторія функціонуватиме на базі Миколаївського обласного лабораторного центру МОЗ України, колишня СЕС, – написав Вадатурський.

Дивіться також: Підсумки вівторка від миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича

Він зазначив, що завдяки додатковій лабораторії фахівці в Миколаєві зможуть працювати цілодобово двома бригадами і проводити до 400 аналізів.

Як я уже писав, реагенти для екстракції RNA/DNAVirus і набори для прямого якісного виявлення нової РНК коронавірусу, виробництва R-Biopharm AG (Німеччина, Дармштадт), ми замовили раніше. Буквально у понеділок я врахував запити фахівців і дозамовив ще 800. Таким чином, наступного тижня ми передамо 1000 реагентів, – повідомив Вадатурський.

Нагадаємо, миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич заявив, що місто отримало від Міністерства охорони швидкісні тести на коронавірус у розмірі п’яти тисяч, а також 1200 наборів ПЛР-аналізу і незабаром отримає ще тести.

https://www.facebook.com/oleksiyvadaturskyy/posts/2267660846869014

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram