У Миколаєві пройде третя спартакіада серед ветеранів

До 30-річчя незалежності України у Миколаєві проведуть третю спартакіаду серед ветеранів міста під девізом «Спорт – це позитив життя».

Про це повідомляє Миколаївська міська рада з посиланням на департамент праці та соціального захисту населення міської ради.

Спартакіада відбуватметься з 26 до 31 серпня. Серед заходів на учасників чекають естафета, стрільба у тирі, бадмінтон, шахи, настільний теніс та не тільки.

26 серпня о 10:00 год. – відкриття спартакіади, естафета «Веселі старти» (спортивний майданчик Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д.Чайки, за адресою вул. Потьомкінська, 147)

26 серпня о 14:00 год. – стрільба в електронному тирі (Миколаївський національний університет ім. В.О. Сухомлинського, за адресою вул. Колодязна, 21)

27 серпня о 10:00 год – бадмінтон (Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, за адресою пр. Центральний, 3)

27 серпня о 12:00 год – шахи, шашки, дартс, (міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за адресою вул. Кузнецька, 83)

30 серпня о 10:00 год. – настільний теніс, (Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, за адресою пр. Центральний, 3)

31 серпня об 11:00 год. – закриття спартакіади, нагородження переможців (спортивний майданчик Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д.Чайки, за адресою вул. Потьомкінська, 147), – анонсує міськрада.

Нагадаємо, що сьогодні, 19 серпня, у «Миколаївгазі» оголосили переможців обласного конкурсу аварійно-диспетчерських служб.

Також минулого року на Миколаївщині відбулася спартакіада людей з інвалідністю.

Крім того, 4 липня у Миколаєві пройшли всеукраїнські спортивні змагання Race Nation.