ФОТО: Миколаївська міська рада

На Миколаївщині відбулася спартакіада людей з інвалідністю

71 спортсмен з 23 районів приїхали до гостинного дитячого оздоровчого табору «Дельфін», аби взяти участь у вже традиційній спартакіаді. 

Змагання відбувалися у чотирьох видах спорту: дартс, баскетбол, кеглі, городки, повідомляє пресслужба Миколаївської міської ради.

Відкрила спартакіаду голова Миколаївської обласної організації осіб з інвалідністю Оксана Степаненко, подякувавши всім, хто допоміг в організації заходу. Учасників привітав Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

Я вітаю всіх без винятку учасників змагань з перемогою. І справа не в тому, отримаєте ви в цій спартакіаді призове місце чи ні. Ви всі – вже переможці. В першу чергу над собою. Я захоплююся вашою мужністю і бажанням жити активним, наповненим життям. Вашим оптимізму і бадьорості духа можемо вчитися всі ми. А вам я бажаю щодня ставати кращою версією самих себе. У вас вийде! – сказав очільник міста.

У відкритті спартакіади участь також взяли Оксана Єльчієва, начальник департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА,  Тетяна Жуковська, директор «Інваспорту», Валентина Ігнатова, член спорткомітету.

Оргкомітет представив спортсменам суддівську колегію, оголосив розклад змагань. Вони триватимуть два дні за офіційною і «вільною» програмами.

Нагадаємо, 25 серпня у територіальній громаді міста Вознесенська пройшли перші в Україні змагання з плавання на пентамарафонскій дистанції (50 кілометрів).

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram