Фото: Прес-служба Вознесенської територіальної громади

На Миколаївщині пройшов перший в Україні 50-кілометровий марафон-заплив по Південному Бугу

25 серпня у територіальній громаді міста Вознесенська пройшли перші в Україні змагання з плавання на пентамарафонскій дистанції (50 кілометрів).

Про це повідомляється на офіційному порталі ОТГ.

Організатори відзначають, вперше у спортивній історії України пройшли змагання з плавання на відкритій воді на пентамарафонській дистанції – 50 кілометрів по річці Південний Буг між двома терміналами ТОВ СП «Нібулон» міста Вознесенськ та міста Нова Одеса.

Пентамарафонська дистанція на 50 км – це змагання на майстерність, силу волі, витримку, фізичну досконалість, і навіть на впертість. Це безліч перемовин, десятки годин підготовки, кропітка праця багатьох людей. Вона об’єднала навколо себе плавців, посадових осіб місцевого самоврядування та підприємств, активних мешканців громади. Всі, хто не байдужий до справ у громаді, стали свідками неповторного марафону, – повідомляють у прес-центрі Вознесенської ОТГ.

Плавців підтримали любителі велосипедного спорту та бігу. Команда із п’яти велосипедистів, яку очолив міський голова Вознесенська Валерій Луков, здолала 127 км лівим берегом Південного Бугу до м. Нова Одеса та правим—назад, до м. Вознесенська. Любителі бігу, а це 9 чоловіків та одна жінка, пробігли 10 кілометрів від Вознесенська до Нібулону та назад.

Фото: Прес-служба Вознесенської територіальної громади

Сім спортсменів, переможців і призерів офіційних міжнародних змагань із плавання на відкритій воді на марафонських та ультра марафонських дистанціях завершили змагання з результатом:

  • VІ місце – Ступак Віталій (м. Львів) -35 км. та Шумов Сергій (м. Вознесенськ) – 34 км.;
  • V місце – Курисько Владислав (м. Київ) – 50 км.- 17 год. 19 хв. 25 сек.;
  • IV місце – Романішин Михайло (м. Миколаїв) – 50 км.- 16 год. 52 хв. 20 сек.;
  • ІІІ місце –Савицький Андрій (м. Київ) – 50 км.- 16 год. 18 хв. 30 сек.;
  • ІІ місце – Пасічник Анна (м. Київ) – 50 км.- 15 год. 18 хв. 14 сек.;
  • І місце – Кобижча Михайло (м. Київ) – 50 км.- 14 год. 25 хв. 14 сек.
Фото: Прес-служба Вознесенської територіальної громади

По завершенню змагань експерт Національного Реєстру Рекордів України, який був присутній на змаганняхзафіксував спортивний рекорд України в номінації «Найдовша дистанція змагань з плавання на відкритій воді» та вручив відповідний сертифікат Територіальній громаді міста Вознесенська.

Фото: Прес-служба Вознесенської територіальної громади

26 серпня відбулася церемонія нагородження в парку Січової Слави. Керівництво територіальної громади привітали усіх із завершенням змагань та вручили спортсменам грамоти та срібні медалі, виготовлені спеціально для «Вознесенського пентамарафону». Також було відзначено подяками веслувальників і супроводжуючих учасників – спортсменів, які під час змагань постійно були поруч та підтримували їх.

У нагородженні також взяли участь заступник генерального директора ТОВ СП «Нібулон» Олександр Терещенко та президент Федерації плавання Миколаївської області Володимир Ємельянов.

Нагадаємо, у першому раунді національного кубка МФК Миколаїв зустрінеться з Балканами – гра відбудеться у селищі Зоря, що на Одещині.

Як відомо, 38-річний капітан МБК Миколаїв Олексій Онуфрієв не продовжив угоду з Корабелами – у новий сезон миколаївці увійдуть без легендарного баскетболіста.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram