Олексій Онуфрієв. Фото: К. Олійник

Капітан МБК Миколаїв Онуфрієв покинув клуб

38-річний капітан МБК Миколаїв Олексій Онуфрієв не продовжив угоду з Корабелами – у новий сезон миколаївці увійдуть без легендарного баскетболіста.

МБК Миколаїв на офіційному сайті повідомив, що Олексій першим отримав пропозицію щодо продовження контракту. Проте гравець та його агент так і не вийшли на зв’язок.

“Онуфрієв першим отримав пропозицію про продовження співпраці. З моменту прибуття головного тренера і до теперішнього часу Олексій не взяв участі в одному з тренувань, ніяк не інформував клуб про свої подальші плани. Ні гравець, ні його агент не вступили в діалог про можливі зміни умов для подальшої співпраці”, – розповів коуч Корабелів Кріс Томас.

38-річний форвард виступав за Миколаїв з 2001 року. Онуфрієв неодноразово викликався на матчі Усіх Зірок Суперліги та визнавався кращим баскетболістом Миколаївщини.

У минулому сезону Онуфрієв провів 22 матчі за МБК Миколаїв – у середньому, форвард набирав по 7,9 очок та робив 2,7 підбирань.

Ростер Корабелів у новому сезоні складуть: Клим Артамонов, Макс Конате, Олексій Адедіран, Андрій Хохоник, Олександр Кушніров, Вадим Заплотинський, Марк Боднар, Камеон Холсі, Дарнел Едж, Елайдж Кейн та Ігор Дубоненко. Останнє місце у складі займе один з гравців МБК Миколаїв-2.

У 30-му чемпіонаті країни МБК Миколаїв стартує 6-го жовтня грою проти Харківських соколів на майданчику суперника.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram