У Миколаївській ОДА назвали третю хвилю коронавірусу — хвилею невакцинованих осіб

Заступник голови Миколаївської ОДА Ігор Кузьмін заявив, що чергова хвиля коронавірусної хвороби становитиме найбільшу загрозу для невакцинованих осіб.

Про це йшла мова під час брифінгу в облдержадміністрації, 30 вересня, повідомляє ТРК «МАРТ». Представники влади також закликали мешканців Миколаївщини вакцинуватись і розповіли про стан готовності регіону до боротьби з захворюванням.

Наразі у Миколаївській області працює 108 центрів вакцинації. В медичних закладах натепер є 300 тисяч доз вакцини. Тому посадовці запевняють: регіон не збавлятиме темпів щеплення.

Ця хвиля захворюваності на СOVID-19 – це хвиля невакцинованих осіб. Так говорить статистика, це не просто слова. 98% померлих – це невакциновані особи. 99,2% захворілих з важким перебігом хвороби, які попадають на стаціонарне лікування, це також невакциновані особи. З метою убезпечення себе пропонуємо всім громадянам зробити щеплення в центрах вакцинації, — закликав Ігор Кузьмін.

Загалом Миколаївська область готова до збільшення кількості захворілих на коронавірус. Розгорнуто 7 медичних закладів, які готові їх шпиталізувати. Ще два відкриють вразі потреби.

Якщо ви щеплені, ви не будете розповсюджувачем цієї інфекції. Якщо ви будете носити маски, ви будете задіяні в тому, щоби перервати ланцюжок передачі цієї інфекції. Все разом в комплексі, ми можемо це зробити, — відзначив Володимир Клочко, головний державний санітарний лікар Миколаївської області.

Нагадаємо, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич вважає, що місто демонструє одні з найкращих показників вакцинації від COVID-19 по Україні, проте водночас назвав кількість щеплених містян недостатньою для колективного імунітету.

Як відомо, Міністерство охорони здоров’я розробило проєкт наказу про обов’язкову вакцинацію проти коронавірусу освітян та чиновників.

Також повідомлялося, Національна технічна група експертів з питань імунопрофілактики рекомендуватиме МОЗ дозволити вакцину проти коронавірусу Pfizer для щеплення всіх дітей з 12 років, а не лише тих, хто має супутні захворювання.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram