ФОТО: НикВести

У Миколаєві перед апеляційним судом пікетують «Стоп Шлам» і працівники МГЗ

Сьогодні, 21 вересня, під стінами апеляційного суду Миколаївської області проходить пікет представників громадської організації «Стоп Шлам» і працівників Миколаївського глиноземного заводу.

Про це повідомляють миколаївські ЗМІ.

У «Стоп шлам» підкреслюють, що вони не прагнуть закрити підприємство і нашкодити працівникам МГЗ. Головна вимога – переробка або утилізацію шламу і дотримання технологічного процесу.

На мітинг приїхало більше 200 працівників і близько 70 представників громадської організації.

Читайте також: Екологи звернулися в ООН та «Грінпіс» через токсичні відходи МГЗ

У суді розпочався розгляд апеляційної скарги глиноземного заводу на вирок суду першої інстанції. Суд призначив стягнути з підприємства 9,2 мільярда гривень за нібито завдані збитки постраждалим від роботи підприємства. Завод бажає оскаржити цей вирок у апеляційному суді.

Нагадаємо, 25 червня, у селі Лимани під шламосховищем активісти та екологи провели круглий стіл і обговорили шляхи вирішення проблеми з червоним шламом від Миколаївського глиноземного заводу.

Як відомо, «Миколаївський глиноземний завод» накопичив на своїх сховищах вже 47,01 мільйонів тонн червоного шламу.

Також «МАРТ» повідомляв, ТОВ «Миколаївський глиноземний завод» має намір побудувати під Миколаєвом ще одне, вже трете сховище для відходів від обробки бокситу і виробництва глинозему — червоного шламу.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram