У Миколаєві місцеві мешканці вимагають відмовити в оренді спірних територій на ринку «Факел»

У Миколаєві вже чотири роки місцеві мешканці борються за те, щоби позбавити громадську організацію права оренди території на ринку «Факел», який знаходиться в Лісках. За цей час на спірній ділянці була побудована двоповерхова будівля.

Про це стало відомо в ході засідання постійної комісії з питань екології, природокористування, просторового розвитку, містобудування, архітектури і врегулювання земельних питань, повідомляє кореспондент ТРК МАРТ.

Громадська організація втратила з 2011 року право на користування цією ділянкою. Вони в свою чергу зробили самозабудову і вибудували двоповерхову будівлю. Вони сумнівним шляхом привласнили номер дому і сумнівним шляхом перевели йог в приватну власність, – розповідає місцева мешканка Катерина Верічева.

Читайте також: Доля довгобуду, розвиток футболу та ділянка під відстійник для фур в Миколаєві: підсумки 10-ї сесії міськради

Депутат Миколаївської міської ради Анатолій Петров зауважив, що у цій справі наразі впроваджується дві кримінальні справи щодо самозахоплення та самочинного будівництва

Громадська організація, яка орендувала цю територію, не заключала договори з жодним з підприємців, які там працюють. Через це виник конфлікт. Більше того, вони не платили податки, – сказав Петров.

На цьому засіданні комісії депутати не змогли остаточно вирішити це питання. Щоправда пообіцяли місцевим мешканцям, підготувати на наступну комісію проєкт відмови в оренді території громадській організації. 

Нагадаємо, 22 вересня, члени виконавчого комітету Миколаївської міської ради розглянули гостре питання щодо роботи громадського транспорту за маршрутами №3 і 3-А «Старий залізничний вокзал —Варварівка». 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram