Виконком міськради втрутився в скандал із самовільним завищенням тарифу на проїзд маршруток №3 і 3-А

22 вересня, члени виконавчого комітету Миколаївської міської ради розглянули гостре питання щодо роботи громадського транспорту за маршрутами №3 і 3-А «Старий залізничний вокзал —Варварівка».

Про це йдеться у сюжеті журналістів телеканала «МАРТ».

Яку відомо, 20 вересня у Миколаєві розгорівся скандал через невдоволення мешканців міста роботою водіїв маршрутного таксі №3 «Старий Залізничний вокзал – Варварівка». Ті вимагають платити більше встановленого тарифу. Своє обурення містяни не приховували і написали скаргу на сторінці Contact Centerу при міськраді у Facebook.

Проїзд на цих маршрутах становить 6-7 гривень, але перевізник бере по 14 гривень. Нехай він пояснить чому, бо там є начебто питання, що він їх везе до кінцевої дороги, а потім ще просить додаткову плату. В іншому випадку вимагає покинути маршрутне таксі. Окрім того, також є випадки недотримання графіку, недотримання зупинок, переставлення із №3 на №З-А, — озвучив скарги мешканців міста член виконкому Андрій Стахурський.

За словами миколаївців, суттєво скоротилася кількість машин на маршруті, відсутні JPS-трекінги, водії поводять себе нетолерантно та самовільно змінюють маршрут. У свою чергу, директор фірми-перевізника «Гуріг-сервіс» Павло Котєльніков визнав, що знає про всі проблеми та працює над їх вирішенням.  

Щодо проїзду 6 і 7 гривень, водії надавали пасажирам невірну інформацію. У нас чотири водії звільнені і один автобус ми взагалі прибрали з маршруту, – повідомив він.

Окрім того, директор фірми запевнив, що на скарги пасажирів щодо проблемного руху маршруток намагається знайти компромісне рішення. За його словами, наразі розглядається варіант «закільцювати» маршрути №3 і 3-А з кінцевою зупинкою «Старий залізничний вокзал» та встановити ціну проїзду — 7 гривень.

У маршруту №3 і №3-А є проблема, яку необхідно вирішити — це кінцева зупинка у Варварівці за адресою Одеське шосе, 94. Є пропозиція «закільцювати» обидва маршрути, щоб і «турбаза», і жителі по Одеському шосе могли платити одну вартість, а не пересідати на кінцевій. Аби обидва маршрути були кільцеві — це буде зручніше для громадян, — впевнений перевізник.

На думку ж віце-мера Юрія Андрієнка — це погана ідея, бо якщо маршрут №3 змінять, він стане довшим встановленого кілометражу, що неминуче призведе до подорожчання проїзду. Натомість він запропонував своє бачення зміни маршруту №3-А.

Є пропозиція не «закільцювання», а зворотнього руху за тим же маршрутом повз «Турбази». Вже найближчим часом ми вивчимо детального такий варіант, — сказав посадовець.

Директор фірми-перевізника запевнив, що за останній рік вони придбали 8 нових машин, якими замінили старі маршрутки. Павло Котєльніков додав, що після 8-ї вечора згідно графіку на маршруті їх курсує три.

Член виконкому Андрій Стахурський звернувся до першого віце-мера Віталія Лукова з проханням швидко відреагувати на це питання, бо містяни продовжують обурюватися.

Управлінню транспорту дамо доручення, аби вони розглянули наявні можливості. Потім нам на наступному засіданні виконкому нададуть інформацію, що ми можемо змінити у цьому напрямку. Також взяти на контроль щодо облаштування JPS-трекерів та відновлення їх роботи, тож оскільки у нас є стенограма, то порівняємо і дамо роз’яснення громадськості, — озвучив Віталій Луков.

У результаті виконком вирішив підбити підсумки виконання перевізником своїх зобов’язань через два тижні, а також перевірити результати моніторингу управління транспорту.

Нагдаємо, з 1 червня в Миколаєві підвищилися ціни на проїзд в маршрутках, автобусах і електротранспорті. Проїзд у приватних перевізників коштуватиме від 6 до 10 гривень, залежно від відстані: до 10 км – не вище 6 грн, більше 10 км – не вище 7 грн.

Раніше повідомлялося, у Миколаєві водій на маршруті №82 відмовився брати плату за проїзд монетами, образив пасажирку, опісля висадивши всіх поїхав.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram