У Миколаєві 12 фірм подали заявки на конкурс з перевезення пасажирів

7 червня у приміщенні Миколаївської міської ради відбувся перший етап конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення департаменту Миколаївського міського голови.

На засіданні конкурсний комітет відкрив конверти з документами усіх 12 фірм, які подали заявки.

Протягом двох тижнів члени комітету мають детально вивчити всі подані заявки, розглянути документи на відповідність умовам конкурсу, перевірити, чи не мають фірми-претенденти штрафів від Національної поліції, актів про порушення від Державної служби України з безпеки на транспорті та інших відповідальних органів.

Загалом на конкурс виставлені 44 міські маршрути довжиною від 8,1 кілометра до 26,2 км. Серед обов’язкових умов для конкурсантів:

  • наявність достатньої кількості автобусів, які відповідають умовам конкурсу за пасажиромісткістю, класом, технічними та екологічними показниками;
  • наявність автобусів пристосованих для перевезення людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення в кількості до 50 відсотків;
  • протягом одного місяця з дати проведення конкурсу обладнати транспортні засоби системою GPS – моніторингу;

Другий етап конкурсу відбудеться 22 червня. Тоді конкурсний комітет відкриє конверти із заявками перевізників на конкретні маршрути. Вивчивши всі документи, члени конкурсного комітету визначать перевізників, які обслуговуватимуть маршрути в Миколаєві.

Нагадаємо, що виконком Миколаївської міської ради затвердив перелік маршрутів, що братимуть участь у конкурсі на перевезення городян. Він має відбутись у липні. До списку не увійшли майже два десятки міських маршрутів.

Як раніше повідомлялось, у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, мета якого заборонити старі маршрутками у громадському транспорті.

Поширити:

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930