ФОТО: Корабелов. ИНФО

В Україні планують заборонити старі маршрутки

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, мета якого заборонити старі маршрутками у громадському транспорті.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, пише Діло. Він зазначив, що за його ухвалення конкурси на маршрути повинні будуть проводитися через ProZorro.

Прийняття цього законопроєкту №4583 дасть можливість нарешті вимагати від перевізників якості та залишити в минулому старі та рoзвалені автобуси. Це відкрита та прозора конкуренція, а конкуренція завжди підвищує якість, зазначив Криклій.

Також, ціна за кілометри, що обслуговуються, визначатиметься центральним органом виконавчої влади. За словами Криклія, це дозволить вимагати від маршрутників встановлення трекерів та валідаторів для електронної оплати.

Читайте також: Висадив на півдорозі: водій маршрутки відмовився їхати в Корабельний район

У законопроєкті йдеться також про рівний доступ до автомобільного транспорту для всіх: транспорт має бути пристосованими для перевезення пасажирів з інвалідністю та інших маломобільних груп, мати зовнішнє звукове інформування про номер і кінцеву зупинку маршруту, а також звукове та візуальне інформування всередині салону.

Нагадаємо, що Центральний районний суд міста Миколаєва призначив 17 тисяч гривень штрафу для водія маршрутного таксі № 23, який порушив карантинні обмеження.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram