ФОТО: Корабелов. ИНФО

У Миколаєві суд призначив 17 тисяч гривень штрафу водієві маршрутки за “стоячих” пасажирів

Центральний районний суд міста Миколаєва призначив 17 тисяч гривень штрафу для водія маршрутного таксі № 23, який порушив карантинні обмеження.

Відповідно до протоколу, в період дії карантинних обмежень, 39-річний водій маршрутного таксі № 23 ( Центральний ринок – В.Корениха) здійснював перевезення пасажирів у більшій кількості, аніж це передбачено технічними характеристиками автомобіля: при кількості місць для сидіння – 22, водій перевозив 31 пасажира.

У судове засідання водій не з’явився, натомість надіслав заяву, в який визнавав себе винним у вчиненні адміністративного правопорушення та просив розглянути справу за його відсутності.

Дослідивши матеріали справи, суддя Галина Подзігун постановила визнала останнього винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.44-3 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у сумі 17 тис гривень.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України готується суттєво посилити карантин з 9 листопада. Може дійти до комендантської години.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram