У Миколаєві від COVID-19 одужали дев’ять медичних працівників

У Миколаєві 9 медичних працівників, які були заражені COVID-19, наразі одужали. У двох випадках зараження відбулось не під час виконання службових обов’язків.

Про це в ефірі телеканалу «МАРТ» розповіла начальниця міського управління охорони здоров’я Ірина Шамрай.

Проведені були епідрозслідування щодо зв’язку зараження медпрацівників у зв’язку з виконанням службових обов’язків. У семи випадках ще триває розгляд, у двох випадках не підтверджено, що співробітники отримали дане захворювання в період виконання службових обов’язків. Вони заразилися як прості громадяни – в побуті, під час контактів з іншими людьми, які були хворі, – повідомила Ірина Шамрай.

Дивіться також: Підсумки вівторка, 26-го травня від міського голови Олександра Сєнкевича

Також, начальниця міського управління охорони здоров’я розповіла, що загалом у Миколаївській області від COVID-19 померло сім осіб, двоє з яких із Миколаєва.

Чоловік 52 років, у якого на наступну добу, після госпіталізації з підтвердженим COVID-19, стався інфаркт, а також жінка 81-року, яка отримала дане захворювання, перебуваючи в контакті з донькою, яка повернулась з Росії. Жінка поступила в міську лікарню №1 і як всі пацієнти, які мають захворювання пневмонії, була обстежена на COVID і в неї був підтверджений даний діагноз, – розповіла Шармай.

Нагадаємо, дату відкриття дитячих садочків у Миколаєві мають визначити під час засідання комісії з питань ТЕБ і НС міської ради, що відбудеться 28 травня.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram