У Миколаєві проводять сезонні роботи з обробки підвалів від комах

У Миколаєві сезонні роботи з обробки підвалів від комах розпочали в житлово-комунальному підприємстві «Бриз». Окрім цього, весь період карантину тривають роботи з дезінфекції під’їздів багатоповерхівок в рамках боротьби з розповсюдженням коронавірусної інфекції.

У захисних костюмах та респіраторах до роботи беруться дезінфектори підрядної організації. В руках у фахівця спеціальний пульвелізатор на дизпаливі. Ємність з розприскувачем дозволяє ретельно обробляти поверхні, при цьому не заливаючи все вщент рідиною.

Дивіться також: Центральний район продовжує регулярно дезінфікувати зупинки громадського транспорту

За слова Антона Панасенко, дезінфектора ТОВ “Медична дезінфекція”, зараз іде сезонне розмноження комах, через це їм стає затісно у підвалах і вони починають засвоювати нові території – тобто квартири мешканців багатоповерхівок. Щоб уникнути неприємного сусідства обробляти підвали бажано раз на місяць.

Окрім обробки приміщень від комах, працівники житлово-комунального підприємства «Бриз» дезінфікують під’їзди багатоповерхівок хлористим розчином в рамках боротьби з поширенням коронавірусу. Для цього придбали спеціальне обладнання, що дозволяє робити санітарну обробку 100-120-ти під’їздів на добу.

Дивіться також: Дезінфекція автобусів. Як захищають пасажирів громадського транспорту

Від початку карантину роботу з дезінфекції під’їздів будинків проводили двірники підприємства, самотужки закупили хлор, яким протирали ручки під’їздів, двері, лавки біля будинків. Згодом департамент житлово-комунального господарства виділив ЖКП «Бриз» кілька тон гіпохлориду натрію.

Нагадаємо, у Миколаєві почали дезінфікувати сміттєві контейнери на замовлення департаменту житлово-комунального господарства. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram