У Миколаєві оновлюють зупинки громадського транспорту

У Заводському районі Миколаєва для зручності пасажирів облаштовують зупинки громадського транспорту. Їхній зовнішній вигляд затверджений Єдиною міською програмою. Тож у недалекому майбутньому матимемо у місті однакові на вигляд зупинки.

Упродовж останніх трьох років у місті триває робота з облаштування зупинок громадського транспорту.

Дивіться також: Ірина Шамрай про ситуацію з COVID-19 в Миколаєві

Саме на проспекті Центральному, 22 – зупинка громадського транспорту, яка активно використовується миколаївцями. Адже неподалік  розташований Центральний ринок.

За словами голови адміністрації заводського району Віктора Дмитрука, благоустрій зупиночних комплексів також включає укладання тротуарної плитки, встановлення урн для сміття, пішохідної огорожі, освітлення, розкладу руху громадського транспорту з переліком маршрутів. Тепер справа миколаївців зберегти це в належному вигляді.

Дивіться також: Комісія ЖКГ підтримала знесення корпусу 5-ї лікарні

В адміністрації виокремлюють кошти на поточне утримання зупиночних комплексів и на жаль, якщо вандали дійсно розбивають або як було на вул. Крилова, де буревій зірвав скло, під час шторму, то відновлює зупинку адміністрація за рахунок бюджетних коштів, – зауважив Віктор Дмитрук.

Нa цьому pоботa нaд зупинкaми гpомaдського тpaнспоpту у місті не зaвеpшується, aдже незaбapом впоpядкувaння тaких констpукцій за планом пpодовжиться на вулиці Декабристів.

Нагадаємо, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич заявив, що ховати померлих від коронавірусу у мішках та закритих гробах не його забаганка, а дії визначені протоколом Міністерства охорони здоров’я України.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram