У міськраді привітали з ювілеєм керівника Миколаївської лікарні №3

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич разом з депутатами міської ради привітали з 70-річним ювілеєм заслуженого лікаря України, почесного громадянина міста і виконуючого обов’язки керівника Миколаївської міської лікарні №3 Олександра Чеботарьова.  

Про це повідомляє кореспондент телеканалу “МАРТ”.

За своєю спеціалізацією Олександр Чеботарьов є хірургом, вже понад 22 роки очолює Миколаївську міську лікарню номер 3, котра розташовано у мікрорайоні Дубки. Від імені колективу медзакладу керівник подякував меру й депутатам за підтримку у розвитку лікарні.

Завжди за вашої підтримки ми отримували стабільно заробітну плату, оновлювали техніку і обладнання. Особливо за останні два роки чудово виконувалась програма по оснащенню лікарні. За рахунок міського бюджету і залучених спонсорів ми організували респіраторний центр, якого певно на півдні України більше не має і також маємо ще багато планів на майбутнє. З підтримкою мера міста Олександра Сєнкевича і депутатського корпусу це все є більш реальним, дякую вам за все! – подякував Олександр Чеботарьов.

Дивіться також: Миколаївський обласний алерголог розповіла про доцільність календарних щеплень

Очільниця управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірини Шамрай відзначила, за понад 30-річну історію існування лікарні тут допомогу отримали 350 тисяч пацієнтів, зокрема прооперували 185 тисяч осіб. 

Нагадаємо, вікно життя в Міській лікарні № 2 відкрили у 2017, і через три роки воно уперше врятувало малюка. 17 серпня о 8:45 ранку сигнал сповістив лікарів про те, що у віконці життя залишили дитину.

Раніше повідомлялось, світові виробники випустили рекордну кількість вакцин проти грипу, щоб запобігти кризі в лікарнях через COVID-19.  

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram