Стала відома доля дитини, яку залишили у “віконці життя”

Вікно життя в Міській лікарні № 2 відкрили у 2017, і через три роки воно уперше врятувало малюка. 17 серпня о 8:45 ранку сигнал сповістив лікарів про те, що у віконці життя залишили дитину.

Нею виявився хлопчик, якому виповнилося всього 5 днів, передають кореспонденти телеканалу “МАРТ”.

Дитину першою оглянула лікар приймального відділення Наталія Данилко.

Дитина доглянута, чиста, одягнута в чистий одяг, немає попрілості. На пупку була защіпка, це говорить, що дитина новонароджена, їй п’ята доба. Дитина почала плакати, ми спробували дати їй соску, вона не захотіла її брати. Мабуть, була на грудному вигодовуванні, – говорить Наталія Данилко.

Мама хлопчика залишила записку, у якій вказала ім’я малюка, дату його народження та вагу.

Із записки, яка була при дитині, є дані, що дитина народилась 12 серпня 2020 року. … Вага при надходженні 4200 грам. Із даних записки, дитина народилась із вагою 4300 грам. Оскільки це п’ята доба, в принципі це фізіологічна втрата маси тіла, це дуже гарний показник, – каже директор Міської лікарні № 2 Олександр Дем’янов.

За процедурою, лікарі одразу викликали поліцію. Правоохоронці склали акт на покинуту дитину. Хлопчика перевели до обласної дитячої лікарні. Там функціонує відділення для новонароджених.

Долею хлопчика далі займатиметься служба у справах дітей.

Лікарі ж нагадують, у Миколаєві наразі працює 5 вікон життя: у пологових будинках № 1, 2, 3, Міській дитячій лікарні № 2 та міській лікарні № 5. Вони обладнані теплою ковдрою та пелюшкою. Тож новоспечені батьки, які не планують або за якихось обставин не можуть залишити дитину в родині, можуть абсолютно анонімно скористатись вікном життя і дати своєму малюку шанс на майбутнє.

Нагадуємо, у Коблево нетвереза мати забула, де залишила свою дитину. Раніше повідомлялось, 13 серпня, у Києві іноземець напав на 8-річну дівчинку і силою відібрав у неї мобільний телефон.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram