Миколаївський обласний алерголог розповіла про доцільність календарних щеплень

Миколаївський обласний алерголог та завідувач поліклінікою обласної дитячої лікарні Людмила Тудой закликає обов’язково проводити календарні щеплення, незважаючи на карантині обмеження.  

Про це вона заявила під час брифінгу у Миколаївській ОДА, передає кореспондент телеканалу “МАРТ”.

Щеплення – це захист людства від інфекції. В жодному законодавчому документі відсутні протипоказання проведення щеплень під час карантинних обмежень, оскільки найнебезпечніші інфекції залишаються з нами поруч, – відзначає обласний алерголог.

Дивіться також: Стала відома доля дитини, яку залишили у “віконці життя”

Деякі вакцини вже з першого разу забезпечують організму стійкий імунітет, зокрема щеплення від кору та свинки. Рекордсменом за терміном дії імунного захисту вважають щеплення проти правця – понад 20 років. Наша держава забезпечує вакцинацію проти низки недуг: туберкульозу, дифтерії, кашлюка, гепатиту В, гемофілії та інших. Всі ці щеплення є безкоштовні.

Людмила Тудой зазначає, на сьогодні всі вакцини закуплені, тож МОЗ закликає проводити щеплення, зважаючи, що невдовзі діти повернуться до шкіл і дитячих садків. 

Закликаємо до проведення всіх календарних щеплень. Будь-ласка це треба обов’язково проводити, – звернулась до миколаївців Людмила Тудой.

Завідувач поліклінікою обласної дитячої лікарні підкреслює, тривалий карантин послабив людський імунітет, тому щеплення його зміцнить.

Нагадаємо, Миколаївська інфекційна лікарня заповнена більш ніж наполовину хворими на коронавірус.

Раніше повідомлялось, у Львові помер пацієнт, якому вперше в Україні пересадили підшлункову залозу.

Як відомо, у понеділок, 17 серпня, Національне управління інтелектуальної власності Китаю видало перший в країні патент на вакцину COVID-19.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram