Китай зареєстрував вакцину від коронавіруса

У понеділок, 17 серпня, Національне управління інтелектуальної власності Китаю видало перший в країні патент на вакцину COVID-19.

Про це повідомляє Xinhua.

Патент був поданий спільно дослідницькою групою з Академії військових наук і CanSino Biologics Inc., китайської високотехнологічної біофармацевтичної.

Команда під керівництвом Чень Вея, дослідника Інституту військової медицини при академії, розробила рекомбінантну вакцину проти COVID-19 з модифікованим дефектним аденовірусом як вектор.

У березні вакцина стала першою в Китаї, схваленою для клінічних випробувань.

Згідно реферату патенту, вакцина демонструє гарну імуногенність як на мишах, так і на морських свинках, і може викликати сильний клітинний і гуморальний імунну відповідь за короткий період часу. Ееможно швидко зробити в великих масштабах, щоб впоратися зі спалахом COVID-19.

Вакцина вже завершила першу і другу фази клінічних випробувань, які підтвердили її безпеку і імуногенність, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, дослідження у США доводять, що приблизно 5 800 осіб госпіталізовані в світі за перші три місяці цього року через недостовірну інформацію про коронавірус.

Як відомо, “Укрзалізниця” заявила, що скасовує посадку пасажирів на деяких станціях через несприятливу ситуацію з COVID-19. 

Раніше повідомлялось, міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що в Україні бракує п’яти тисяч лікарів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram