Микита Кривцов / Фото: Onliner

У Мінську виявили мертвим ще одного учасника протестів

У Мінську знайшли мертвим ще одного демонстранта – Микита Кривцов, який раніше вважався зниклим безвісти був виявеним мертвим в лісопарку.

Про це повідомляє інформаційний портал NEXTA.

Відзначається, що його тіло знайшли у петлі. Микита Кривцов пропав після протестів 12 серпня.

Дружина Кривцова розповіла, що в останній раз його телефон включили у Республіканському центрі неврології і нейрохірургії в Мінську, але самого Микиту там не знайшли.

Як повідомляє Onliner, у неї немає інформації про участь чоловіка в мітингах. Олена не знає, чи є на тілі чоловіка травми або сліди побоїв.

Не знаю, брав він участь у мітингах чи ні. Не знаю, затримували його чи ні. 12 серпня він перестав спілкуватися – і все. Чоловік пропав. А сьогодні нам зателефонували і сказали, що його знайшли повішеним. Ми просто підемо завтра в морг і в поліцію дізнаємося. Я впевнена, що він не міг цього зробити сам. Він був слабкий для цього, – сказала вона.

Нагадаємо, після виборів президента в країні почались масові протести, під час яких правоохоронці використовували гумові кулі, світлошумові гранати.

Раніше повідомлялось, в Україні створили фонд допомоги постраждалим білорусам. Він передбачає допомогу учасникам акцій протесту, членам виборчих комісій, що не брали участі у фальсифікаціях, а також працівників ОМОНу, що не стали застосовувати силу проти протестувальників.

Як відомо, у Мінську в результаті вибуху на проспекті Прітицкого загинув протестувальник. Інформацію про загибель підтверджують правоохоронці. На тлі протестів в Білорусі до масового страйку приєднався БелАЗ (Білоруський автомобільний завод). Співробітники вийшли з вимогою проведення чесних виборів. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram