Фото: Tut.by

БелАЗ приєднався до масового страйку в Білорусі

На тлі протестів в Білорусі до масового страйку приєднався БелАЗ (Білоруський автомобільний завод). Співробітники вийшли з вимогою проведення чесних виборів.

Про це повідомляє місцевий ресурс tut.by.

Повідомляється, о 12:00 співробітники заводу вийшли до центральної прохідної, вони намагались домогтися зустрічі з керівництвом підприємства, щоб через нього виступити з вимогою провести чесні вибори президента Білорусі.

За оцінками порталу, роботу призупинили кілька сотень працівників БелАЗа, до самого заводу також прийшли жителі Жодіно, які скандували «Владу з народом», «БелАЗ, спасибі». На іншій стороні дороги люди шикувались в ланцюг, а автомобілісти сигналили.

Фото: Tut.by

Відзначимо, БелАЗ є єдиним на пострадянському просторі виробником кар’єрної техніки. На заводі працюють понад 11 тисяч осіб.

Нагадаємо, 11 серпня в Білорусі розпочався загальнонаціональний страйк, працівники підприємств в Мінську та інших містах масово залишають робочі місця.

Як відомо, 9 серпня, у Республіці Білорусь пройшли президентські вибори. За даними екзит-полу Олександр Лукашенко отримав 80% підтримки білорусів і перемагає у першому турі.

Після закриття виборчих дільниць в Мінську та інших містах країни пройшли акції протесту, які супроводжувалися масовими затриманнями і зіткненнями з силовиками.

Раніше повідомлялось, 10 срепня, у Мінську в результаті вибуху на проспекті Прітицкого загинув протестувальник. Інформацію про загибель підтверджують правоохоронці.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram