Фото: TUT.by

Вибори у Білорусі: як минає волевиявлення у північних сусідів?

У Республіці Білорусь триває голосування на виборах президента, явка за даними на 16:00 склала 73,4%.

Про це заявив заступник голови ЦВК Білорусі Вадим Іпатов, повідомляє Європейська правда з посиланням на TUT.by.

Голова ЦВК Лідія Єрмошина днем ​​оголосила, що за даними на 12.00 явка перевищувала 50%, що вже дозволяє вважати вибори такими, що відбулися. Загальна явка на президентських виборах в 2015 році склала 87,22%, в цьому році показник може бути вище.

У соцмережах публікується безліч фотографій, на яких видно величезні черги на виборчих дільницях.

Фото: TUT.by
Фото: TUT.by

Сьогодні вранці користувачі з Мінська стали повідомляти про проблеми з деякими сервісами. Пізніше про схоже повідомили жителі Мінської області і Вітебська. Зокрема, дуже повільно завантажуються відео в Youtube, є проблеми з доступом до Google-сервісів і деяких сайтів.

Національний центр реагування на комп’ютерні інциденти заявив, що державні ресурси Білорусі «піддалися DDoS-атакам».

Голосування супроводжується затриманнями опозиційних активістів. Протягом останньої доби затримано кількох співробітників штабу Світлани Тихановської.

Також стало відомо про те, що в неділю вдень в Мінську були затримані троє співробітників російського телеканалу «Дождь».

Фото: TUT.by

До Мінська стягнуто великі сили поліції та військових разом зі спецтехнікою, а також повідомляється, що центр міста перекритий.

Як відомо, Центральна виборча комісія (ЦВК) на засіданні 8 серпня призначила на 25 жовтня вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів у всіх 24 областях України. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram