Фото: Центральна виборча комісія

ЦВК офіційно призначила вибори на 25 жовтня

Центральна виборча комісія (ЦВК) на засіданні 8 серпня призначила на 25 жовтня вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів у всіх 24 областях України.

Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

Рішення було прийнято Комісією на підставі Постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року «Про створення і ліквідації районів», розпоряджень Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад, – відзначили в прес-службі .

Повідомляється, що ЦВК також врахувала інформацію про перелік місцевих рад, надану Міністерством розвитку громад і територій листом від 6 серпня 2020 року відповідно до постанови ЦВК від 28 липня 2020 року № 148 «Про форми переліків місцевих рад із зазначенням адміністративно-територіальних одиниць, що входять в їх склад».

З повним переліком призначених перших виборів незабаром можна буде ознайомитися на офіційному сайті ЦВК, відзначають у Центрвиборчкомі.

ЦВК також затвердила Календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія (ЦВК) рекомендує проводити призначені на 25 жовтня місцеві вибори з урахуванням епідемії коронавіруса.

Раніше повідомлялось, Президент Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення виборчого законодавства».

Як відомо, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич вважає, що підтриманий у Верховній Раді проєкт постанови «Про створення і ліквідацію районів» може загрожувати процесу децентралізації в Україні. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram