Фото: з відкритих джерел

У Міненерго розповіли про підготовку до нового опалювального сезону

Міненерго, НЕК «Укренерго» та НАЕК «Енергоатом» посилять координацію дій з метою підготовки до опалювального сезону 2021/2022 років.

Як передає Укрінформ, про це повідомила пресслужба Міністерства енергетики у Facebook за підсумками наради за участю першого заступника міністра Юрія Власенка.

Зазначається, що, не чекаючи затвердження урядом Плану заходів з підготовки об’єктів паливно-енергетичного комплексу України до осінньо-зимового періоду та його проходження, Міненерго вже виконало низку завдань.

Читайте також: На Миколаївщині відремонтовано та реконструйовано 7 соціальних об’єктів

По-перше, оптимізовано планові річні графіки ремонтів і модернізації (реконструкції) обладнання електростанцій, зокрема, роботу енергоблоків АЕС.

Така оптимізація дозволила збільшити потужність ДП «НАЕК «Енергоатом» в енергодефіцитний період і максимально залучити енергоблоки АЕС до роботи під час проходження осінньо-зимового періоду 2021/2022 років.

По-друге, затверджено оновлений Прогнозний баланс електроенергії Об’єднаної енергосистеми України на 2021 рік, яким, серед іншого, передбачено збільшення обсягів виробництва на АЕС на 6,1 млрд кВт-год. порівняно з попередньою оцінкою.

Читайте також: У миколаївця через борги за опалення забрали автомобіль

По-третє, триває накопичення вугілля на складах ТЕС. Зокрема, з 1 квітня 2021 року запаси вугілля на складах ТЕС і ТЕЦ зросли на 625 тис. тонн – до 1,2 млн тонн.

У пресслужбі зауважили, що такі наради (в розширеному складі) будуть поводитись в міністерстві щотижня “з метою контролю за виконанням Плану заходів у встановлені терміни”.

Нагадаємо, що з 20 травня поточного року теплопостачальні компанії України зможуть отримувати газ від «НАК «Нафтогаз України» виключно за передплатою. Все через те, що закінчився термін дії Постанови Кабінету Міністрів, яка зобов’язувала монополіста забезпечувати облгази паливом.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram